oil

moto alyva - tepalai

oil There are 277 products.

Subcategories

 • MOTUL alyva

  DAUGIAU KAIP PUSANTRO ŠIMTMEČIO NUSITĘSUSI VEIKLOS ISTORIJA

  „Motul“ atšventė savo 150-ąjį veikos jubiliejų. Tai puiki proga atsigręžti į praeitį, tam kad geriau suprastume ateitį ir įsitikintume, kad visa tai, ką puoselėjo bendrovės pradininkai, nebuvo pamiršta.

  Daugiau kaip 150 metų. Daugiau kaip šimtmetis su puse nenutrūkstamos veiklos, kuri leido „Motul“ bendrovei be paliovos modernizuoti savo darbą ir įkopti į technologijų viršūnę. Šios nuolatinės pastangos ir pasiryžimas judėti pirmyn padėjo bendrovei pasiekti pavydėtiną poziciją tepalų sektoriuje. Bendrovė mėgaujasi pelningai užsitarnauta reputacija ir yra visų atpažystama dėl savo produktų kokybės, sudgebėjimo kurti inovacijas ir dalyvavimo pasaulinėje konkurencinėje kovoje.

  Per šią bendrovės istoriją „Motul“ darbuotojų varomoji jėga buvo profesinė moralė, atsidavimas ir pagarba. Prekės ženklą kūrę ir toliau kuriantys vyrai bei moterys visada savyje rado jėgų išlaikyti bendrovę aukštame lygyje tiek technine, tiek žmogiškąją prasme.

  Neabejotinai geriausias būdas pažymėti šią veiklos sukaktį yra toliau saugoti bendrovės verslo kultūrą, mąstymo laisvę ir pritaikyti pradininkų puoselėtas vertybes.

  I history heritage
  MOTUL alyva
 • ENEOS alyva

   "JX Nippon Oil&Energy" yra viena seniausių naftos produktų gamintojų pasaulyje, įkurta 1888 metais Japonijoje . Šiuo metu JX Nippon - Nr.1 alyvų gamintoja Japonijoje ir viena daugiausiai gamykliniam užpildymui įvairioms Japonijos, P.Korėjos, Europos ir JAV automobilių kompanijų gamykloms variklines ir transmisijos alyvas bei kitas eksploatacines medžiagas tiekiančių bendrovių. Tarp jų: GM, Hyundai, Honda, Isuzu, Kia, Mitsubishi, Lexus, Nissan, Mazda, Mercedes, Subaru, Suzuki, Toyota, Yamaha (motociklams).  Ji taipogi gamina pasaulyje dėl pažangiausių technologijų ir variklio bei aplinkos tausojimo garsiomis tapusias ENEOS vardo alyvas. Dėka JX Nippon valdomos pažangiausios mokslo bazės, ilgamečių bendradarbiavimo su automobilių gamintojais tradicijų jai pavyko įsitvirtinti tepimo medžiagų technologijų lyderės pozicijose. Dauguma ENEOS alyvų, tarp jų ir tiekiamos Baltijos šalims, yra pagamintos iš pačios JX Nippon gaminamų aukščiausios kokybės sintetinių bazinių alyvų, panaudojant patentuotus, ilgalaikių bandymų būdu tarpusavyje subalansuotus moderniausius variklį ir energiją tausojančius priedus.

  ENEOS  alyva

 • Liqui-Moly alyva

  „Liqui - Moly“ - tai Vokietijos įmonė, esanti Ulm’o mieste. Jos pavadinimas kilęs nuo molibdeno disulfido (MoS2) cheminio derinio (liqui - (sutrump.) skystis, moly – (sutrump.) molibdenas). Puikios šio derinio savybės leido įmonei gerai įsitvirtinti pasaulio rinkoje. Šiuo metu firma turi savo atstovus daugumoje pasaulio šalių – Pietų ir Šiaurės Amerikoje, Azijoje, Vakarų ir Rytų Europoje.

  Liqui-Moly alyva

 • CASTROL oil

  CASTROL oil- is the world leading manufacturer, distributor and marketer of premium lubricating oils, greases and related services to automotive, industrial, marine, aviation, oil exploration and production customers across the world. The company is headquartered in the UK and operates directly in over 40 countries, and employing approximately 7,000 staff worldwide. In nearly 100 other markets, we are represented by third party distributors who market and sell our products locally. The Castrol delivery network extends throughout 140 countries, covering 800 ports and partnering with over 2000 distributors and agents.

   

 • Repsol alyva

  Repsol alyva už geriausią kainą Lietuvoje

 • Bel-Ray alyva

  Bel-Ray alyva

 • IPONE alyva

  IPONE alyva

 • MAXIMA alyva

  MAXIMA alyva

 • K&N
per page
Showing 1 - 50 of 277 items
Showing 1 - 50 of 277 items