Motociklai

MotoBay atstovauja APG ir RIEJU motociklų gamintojus. Tai Europoje įsikūrusios gamyklos, kurios gamina produktus su stebėtinai geru kainos ir kokybės santykiu. 

Motociklai Yra 201 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • MV AGUSTA

  MV AGUSTA

 • KYMCO

  KYMCO nuo 1964 m. gamino dalį HONDA motociklų ir nuo 1992 m. pradėjo gaminti savo vardo motociklus, kuri turi atstovus net 97 šalyse. Pagrindinis arkliukas šios įmonės yra ATV motociklai, kurie yra numeris vienas Vokietijoje.

    MotoBay yra oficialūs KYMCO atstovai Lietuvoje

 • RIEJU

  RIEJU nuo 1934 m. Ispanijoje (Barselonoje) įsikūrusi motociklų gamykla, kuri savo motocikluose naudoja YAMAHA-MINARELLI variklius bei taiko 24 mėn. garantiją. Šiuo metu gaminami 27 skirtingi modeliai. Kaina RIEJU motociklų išskirtinai žema, o kokybė tikrai gera.

    MotoBay yra oficialūs RIEJU atstovai Lietuvoje

 • APG

  APG moto - tai Belgijos motociklų gamintojai. Daugelį metų APG moto testavo bei padėjo kurti motociklus žymiausiems pasaulio gamintojams, tad nusprendė gaminti savo vardo motociklus Belgijoje. Visiems motociklams taikoma 24 mėn. garantija.

 • SWM

  Ikoniškas Italijos motociklų prekės ženklas „SWM” grįžta į rinką, ir pratęsia "Husqvarna" gerai žinomų modelių, tokių kaip TE 125, TE 310, TE 510 gamybą.

  Naujos kartos enduro ir supermoto „SWM” modeliai, kurie yra gaminami buvusioje „Husqvarna” gamykloje Lombardijoje, šiaurės Italijoje, yra kilę iš „Husqvarna” modelių. 

  Itališkas dizainas, susijungęs su išbandytu ir patikrintu motociklų veikimo principu paverčia „SWM”

  modelius vertais pagarbos.

  SWM” gamintojas, siūlo įvairius modelius skirtus važiuoti keliais arba bekele.  

  Klasikinio dizaino modeliai gaminami naudojant laiko patikrintą patikimą senesės kartos Honda variklį suporuotą su naujomis technologijomis kaip elektroninis degimo valdymas ir kuro įpurškimas.

  Ieškantiems naujo motociklo siūlome išbandyti ir nuspręsti ar verta permokėti tik už vardą. 

   

  TRUPUTIS ISTORIJOS

   

  Įmonę „SWM“ Milane (Italija) 1971 metais įkūrė du motociklininkai, bekelės entuziastai. Pradžioje buvo gaminami trys modeliai: su 50 cm3, 100 cm3 ir 125 cm3 darbinio tūrio „Sachs“ varikliais. Šiems motociklams gerai sekėsi bekelės varžybose. Jie laimėjo Italijos motokrosą 125 cm3 klasėje ir gavo bronzos medalį Europos enduro varžybose 125 cm3 klasėje. Įmonė išplėtė savo motociklų asortimentą ir gamino juos iki 1984-ųjų.

   

  PAGAMINTA ITALIJOJE

   

  Dabar "SWM" gamyklai vadovauja žymus inžinierius Ampelio Macchi, anksčiau dirbęs su Cagiva, Aprilia ir Husqvarna. Anksčiau ši gamykla priklausė „Husqvarnai“. Prieš parduodant „Husqvarną“ kompanijai „KTM“, gamykloje buvo atliktas kapitalinis remontas o renovacijos procesą prižiūrėjo „BMW“.

  Šiuo metu Lombardijoje esanti gamykla visiškai priklauso įmonei „SWM“.

puslapyje
Rodoma 1 - 50 iš 201 dalykų
Rodoma 1 - 50 iš 201 dalykų