NGK uždegimo žvakės

Logo NGKNGK APŽVALGA

Kai kalbama apie uždegimo žvakes, NGK yra pasaulinis lyderis. NGK dominuoja visose uždegimo žvakių panaudojimo srityse: beveik visuose automobiliuose, motocikluose, laivyne ir mažuose varikliuose.
Pradedant pirmuoju gaminiu 1936 metais, ypatingas NGK kompanijos augimas gali būti susietas su jos filosofija gaminti tokį produktą, kuris bus panaudotas.
Iš tikrųjų dauguma NGK uždegimo žvakių ir deguonies jutiklių, parduodamų Jungtinėse Amerikos Valstijose, yra pagaminti Amerikoje. Tokio priartėjimo vienas privalumų yra galimybė glaudžiau dirbti su gamintojais ir kurti gaminius, specialiai pritaikytus jų poreikiams.
Apčiuopiamiausia šios filosofijos sėkmė buvo keturiolikos gamyklų statyba aštuoniose pasaulio šalyse, taip pat NGK uždegimo žvakių panaudojimas daugumos pasaulio automobilių gamintojų bazinėje įrangoje.
NGK worldwide
Bėgant metams, mūsų pasišventimas meistriškumui įtraukė į ambicingą tyrinėjimų ir vystymosi programą. Keramika, esanti aukščiausio lygio uždegimo žvakės šerdyje, lėmė NTK Technical Ceramics (www.ntktech.com) įkūrimą.
Produktai, įtraukti į IC paketus, piezoelektronika, keraminiai filtrai, smulkioji keramika ir keraminiai pjovimo įrankiai sukūrė naujus pramonės standartus.

Toks pasišventimas tapo varomąja jėga vystant papildomas gamybos linijas: NGK laidų rinkiniai, NTK deguonies jutikliai, NTK smūgio jutikliai ir įvairūs kiti NTK jutikliai (www.ngkntk.co.jp).
NGK

Tai paskatino ir pirmųjų pramoninių serijų sukūrimą. Į jas įeina:

Uždegimo žvakės su vario šerdimi pateikimas naudotojų rinkai.
Novatoriškas naujų keraminių gaminių vystymas ir revoliucinis pritaikymas kompiuterių integruotuose grandynuose.
V-Groove uždegimo žvakės pristatymas. Kaip pasitvirtino, ji idealiai tinka švariam kuro degimui, mažų išmetimų varikliuose.
Iridžio uždegimo žvakių įvedimas į originalių priemonių gamintojų rinką.
Nuolatinės pastangos mažinti aplinkos taršą.

Turėdama šiuolaikinės gamybos technologijas, Inventoriaus ir Paskirstymo skyrius, esančius Irvine, Kalifornijoje, Sisonvilyje, Vakarų Virdžinijoje, Čikagoje, Ilinojuje, ir ISO 9022/QS-9000/ISO 14001 sertifikatą, NGK nusprendė teikti klientams geriausius gaminius ir įmanomas paslaugas.

Valia laimėti

NGK racing
NGK uždegimo žvakės yra plačiai naudojamos visose motosporto šakose, įskaitant Formulę 1, turistiniuose automobiliuose, ralyje ir motociklų bekelės lenktynėse.

Aukšti suspaudimo laipsniai ir variklio sūkiai, išvystyti aukštų parametrų lenktyniniuose varikliuose, reikalauja uždegimo žvakių, kurios gali išlaikyti perkaitimą ir mechaninius smūgius. NGK turi uždegimo žvakių asortimentą, galinčių išlaikyti prie šių sąlygų. Dauguma jų pagamintos naudojant tauriuosius metalus platiną ar aukso/paladžio lydinį.
Standartinės uždegimo žvakės

NGK standard
Darbinis arkliukas, sklandžiam variklio veikimui visame pasaulyje 

Originalių gamintojų kokybė
Trigubo-tarpiklio sandarinimo procesas
Nekintantis našumas
Uždegimo žvakė, kurią renkasi milijonai žmonių
LASER PLATINUM®

NGK Laser Platinum
Laser Platinum® uždegimo žvakė turi aukštą uždegimo laipsnį ir ilgesnį tarnavimo laiką. Dvigubas platinos padengimas užtikrina lėtą dilimą ir suteikia stabilų veikimą, ypač sumažina gedimų skaičių, pagerina kuro sunaudojimą ir sumažina išmetimą.

Platininis, lazeriu suvirintas centrinio elektrodo galiukas.
Platininis diskas, privirintas prie galinės elektrodo pusės, suteikia ilgą tarnavimo laiką.
Trivalentis metalo padengimas suteikia ypatingų antikorozinių ir pašalinančių strigimą savybių.
Greitesnis paleidimas ir akceleracija.
Mažesnės kuro sąnaudos ir švaresnis išmetimas.
Geriausia žvakė su platina rinkoje.
Originalus įrangos gamintojo patvirtintas dizainas.
Iridium IX®

NGK Iridium IX
Uždegimo žvakė, kuria pasikliauja rimti entuziastai.

Suprojektuota specialiai pagerintų charkateristikų entuziastams. Iridium IX® siūlo ypatingą uždegimą, pagerintą jungtį su akseleratoriumi ir ypač mažą gedimų skaičių

Smailus iridžio galiukas užtikrina didelį patvarumą ir pastovią kibirkštį.
Iridžio lydinys, turintis labai aukštą lydymosi temperatūrą, tobulai tinka šiandienos aukštų parametrų ir didelio našumo varikliams.
Trivalentis metalo padengimas suteikia ypatingų antikorozinių ir pašalinančių strigimą savybių.
Puiki akceleracija, didelis kuro efektyvumas ir patvarumas.
Išskirtinis dizainas, technologija ir našumas.

LASER IRIDIUM®

NGK Laser Iridium
Laser Iridium® uždegimo žvakė turi aukštą uždegimo laipsnį ir ilgesnį tarnavimo laiką. Mažiausio skersmens galiuko iridžio / platinos padengimas užtikrina lėtą dilimą ir suteikia stabilų veikimą, ypač sumažina gedimų skaičių, pagerina kuro sunaudojimą ir sumažina išmetimą.

Platininis, lazeriu suvirintas, centrinio elektrodo galiukas.
Platininis diskas, privirintas prie galinės elektrodo pusės, suteikia ilgą tarnavimo laiką.
Trivalentis metalo padengimas suteikia ypatingų antikorozinių ir pašalinančių strigimą savybių.
Greitesnis paleidimas ir akceleracija.
Mažesnės kuro sąnaudos ir švaresnis išmetimas.
Geriausia originalių gamintojų žvakė su platina rinkoje.
Originalus įrangos gamintojo patvirtintas dizainas.


Uždegimo žvakės skirtos sportui

NGK Racing spark plugs
Daugelį metų NGK užvedimo žvakės sukuria degimą sportiniuose varikliuose visame pasaulyje. NGK uždegimo žvakės jau tapo žvakių technologijos etalonu, ir mes didžiuojamės savimi, siūlydami lenktynininkams aukštos kokybės gaminį, kuris padės jiems pasiekti pergalę. Mes suprantame, kad sporto komandos automobilį stumia iki jų ribos. Tai žinodami, kiekvieną NGK uždegimo žvakę projektuojame, kad ji išlaikytų nepakeliamus mechaninius ir šiluminius smūgius, atsirandančius dėl aukštų apsukų, aukšto suspaudimo lenktyniniame variklyje. Turėdami galvoje mūsų produkcijos aukščiausią kokybę, galite neabejoti, kad žvakių technologijos pasaulio lyderis jus veda į pergalę.

Kad išlaikytų sunkias sąlygas, atsirandančias sportiniuose varikliuose, NGK uždegimo žvakė pasižymi šiomis elektrodo medžiagų ir konfigūracijų savybėmis:

Elektrodo medžiagos – dažniausiai naudojami taurieji metalai platina ar aukso/paladžio lydinys, kad būtų pagerintas patvarumas ir sumažintai uždegimo įtampa.
Elektrodo konfigūracijos – smailos vielos centrinis elektrodas pagerina kibirkščiavimą ir uždegamumą. Smailos vielos žemės elektrodas dar labiau pagerina žvakės uždegamumą.
Izoliatoriaus konfigūracijos – naudojamos specialios konfigūracijos izoliatoriaus snapeliams, kad pagerintų jungtį su akseleratoriumi.

Daugiau informacijos rasite čia:
http://www.ngkntk.co.uk/default.asp