LINHAI-YAMAHA UTV 700 EFI

Nauja prekė

LINHAI keturračiai - tai 1956 m. įkurtą įmonė.  Geriausiai vertinamas ir pažangiausias Kinų moto technikos gamintojas . Aukštos kokybės produktai lėmė glaudų bendradarbiavima su Japonu kompanija Yamaha. 1994 buvo sukurta bendra Yamaha Motor Co. Ltd. ir Sino-Japanese Joint Venture of Jiangsu Linhai-Yamaha Motor Co., Ltd. 

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1029 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 1029 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 102,90€.


Užsakymas išsiųstas. Netrukus su Jumis susisieksime.

Užsakymo siuntimo klaida.


bei papildoma informacija pvz. užsakomas kiekis, pageidaujamas mokėjimo būdas, dirbinio dydis, ilgis ir t.t.

10 299,00€

Apie prekę

LINHAI-YAMAHA UTV 700CC 4X4 SR, CAMO keturratis

linhai-yamaha

yamaha

Patikimas skysčiu aušinamas variklis Vienas cilindras su tiesioginiu degalų įpurškimu turi pakankamai galios darbams ir didelio pagreičio. Variklis perduoda savo galią ratus per automatine pavarų dėžė iš Kanados kompanijos CVTech . Taip pat įvertinsite efektyvų variklio stabdyma stačiuose kalvose.

keturarcio-motoras

4-pavara, patikima elektra varomas 4x4 pavara užtikrina optimalią trauką bet kokioje vietovėje. Tiesiog paspaudus mygtuką, variklio galia perduodama abiem ašims, kai jums reikia padidinti jėgą, aktyvavimas. Sunkiam darbui, stačia ikalne ir traukiant sunkius krovinius-naudojama pazeminta pavara.

utv-pavara

Puiku stabiluma ir galios perdavima užtikrina tvirta ir patvari važiuoklės konstrukcija. Visi ratai turi nepriklausoma pakaba. Labai mažas posūkio spindulys prisideda prie mašinos vikrumo. Galingi hidrauliniai diskiniai stabdžiai užtikrina įtikinamą stabdymo jėgą su visu kroviniu.

 vaziuokle-linhai

LED galingi zibintai sukuria puiku siuolaikiska dizaina ir labia gera apsvietima tamsos metu.

keturacio-faros

Multi-funkcinis LCD ekranas skydelyje su apšvietimu Multi-Function LCD ekranas yra gerai įskaitomas ir pateikiama visa svarbi informacija: Skaitmeninis spidometras, Skaitmeninis spidometras, odometras, Day Counter , skaitiklio numeris indikatorius, 2WD/4WD/galinio užraktas/priekinio užrakto indikatorius, greitis L/H/N/R/P, variklio temperatūros indikatorius, skaitmeninis kuro matuoklis, variklio gedimo indikatorius, rankinio stabdžio šviesos, nuotolinio valdymo, kryptinis ir Įspėjamosios lemputės.

yamaha-skydelis

Erdvi bagazine, kurios matmenys 960 x 280 x 1200 mm, galite įkelti iki 181 kg krovinio.

erdvi-bagazine-keturracio

Įranga ir aksesuarai bazine kaina rasite tvirtas priekinio plieno apsaugos rėmo, UV atsparus plastikinis stogas, Aukšti reguliuojamas vairas, plastikines šonu apsaugas - vilkimo kablys ar dvigubo projektoriaus žibintai.

 

Be to, galite rinktis iš įvairių naudingų variantų ir aksesuarų, tokių kaip firminis elektros gervė, priekinio stiklo, aliuminiu disku, sniego plūgas ir kitų praktinių reikmenų.

keturracio-stogas