LINHAI-YAMAHA ATV M550 EFI 4X4, EURO 4

Nauja prekė

LINHAI keturračiai - tai 1956 m. įkurtą įmonė.  Geriausiai vertinamas ir pažangiausias Kinų moto technikos gamintojas . Aukštos kokybės produktai lėmė glaudų bendradarbiavima su Japonu kompanija Yamaha. 1994 buvo sukurta bendra Yamaha Motor Co. Ltd. ir Sino-Japanese Joint Venture of Jiangsu Linhai-Yamaha Motor Co., Ltd. 

Smulkiau

Pristatymas 1-15 d.d.

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 479 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 479 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 47,90€.


Užsakymas išsiųstas. Netrukus su Jumis susisieksime.

Užsakymo siuntimo klaida.


bei papildoma informacija pvz. užsakomas kiekis, pageidaujamas mokėjimo būdas, dirbinio dydis, ilgis ir t.t.

4 799,00€

Apie prekę

LINHAI-YAMAHA ATV M550 EFI 4X4, EURO 4 keturratis

Kategorija : L7e (EURO 4)

"Linhai 500 4x4", kuris  yra labai populiarus, dar labiau padidina "M550L EFI 4x4" susidomėjimą.. Šiuolaikinis agresyvus dizainas su plėšrūnų veidu, didelė naudingumo vertė, puikios vėžiavimo savybes .Stulbinantis praktiškumas, daro šį modelį naują viduriniosios klasės lyderiu. 

Padidėjusi  važiuoklės bazės ir padidėjusio erdvės vairuotojui ir priekiniam keleiviui, važiavimas dviem yra žymiai patogesnis. Iš šiuolaikiškos britų kompanijos "Delphi" kuro išpurškimo sistema. 

Rezultatas- mažesnis kuro vartojimas ir švaresne apliniką. Užtikrintas ir  patikimas užvedimas be  ir optimalus našumas visomis sąlygomis.. Puikios traukos ir tobulos galios perdavimo į ratus užtikrina du visiškai užrakinami diferencialai, vienas priekyje ir ant galinės ašies. Taigi "M550L EFI 4x4" tampa naujausiu "Linhai" darbu ir poilsiu ir vėl perkelia keturračių ratukų standartus. 

AR vykdymas su aliuminio diskais. 

 

Galingas EFI variklis 

Patikimas, skystas aušinamas SOHC vieno cilindro variklis turi pakankamai galios sunkiai dirbti ir greitai važiuoti. Naujasis DELPHI degalų įpurškimas yra mišinio paruošimas, be mažo degalų suvartojimo ir švaraus degimo, taip pat be kliūčių paleidžiamas be duslintuvo poreikio ir optimalią našumą kiekviename aukštyje. Perduodamą galingumą užtikrina patikima "Canadian" pavarų dėžė su "off-road", neutralia ir atbulinės eigos pavara. 

keturaciai-varikliai

 

Dvi ašys i su dviem diferencialais 

2x4 / 4x4 pavara yra su dviem elektra valdomais diferencialais. Dėl to, kad kiekviena ašis turi 100% fiksuojamą diferencialą, šis keturratis motociklas gali saugiai pasiekti jus nuo slidžios purvo, gilios purvo, leidžiančios saugiai važiuoti, važiuoti, lipti ir apeiti beveik viską. Šis techniškai idealus sprendimas taip pat užtikrina lengvą ir patogų važiavimą tiesiu, dideliu greičiu ir kreive, Tiesiog sustokite ir pasirinkite optimalią konfigūraciją. 

Perprojektuota  važiuoklė 

Aukštas reljefo pralaidumas ir puikus posūkis ir greitas važiavimo stabilumas. Puikus važiuoklė su plataus matuoklio ir tvirto, žemo centro rėmo užtikrina patogų vairavimą ir patogų valdymą. Nepriklausoma visų ratų pakaba su dideliu slegio amortizatoriais sužavės jus kiekvieną kartą, kai jūs dar kartą laiminsite vietovę, kur netgi nekenčiate. Galinga keturių diskų stabdymo sistema įtikina jusu stabdymo galia, ar stabdoma dideliu greičiu  su  sunkia priekaba. 

vaziuokle 

 

Šiuolaikiškas apšvietimas 

Šiuolaikinis LED apšvietimas pabrėžia patrauklų šio modelio dizainą. LED dienos šviesos žibintai efektyviai papildo agresyvų aukštos kokybės dvigubo objektyvo projektorių išvaizdą, o kartu su šviesos diodais, "Linhai M550" turi suaugusiųjų ir išskirtinį išvaizdą. Išplėstinė pažangi LED technologija su aiškia optika taip pat naudojama didelio apšviestumo 16 taškų žibintams ir galiniams žibintuvams, kad padidėtų jusu saugumas. 

keturracio-dalys

Galinė daiktadeze 

Dienos kelionėse ir ilgose kelionėse įvertinsite didelę užrakinamą saugyklą už galinės sėdynės. 

daiktadeze

Daugiafunkcis LCD ekranas 

Šiuolaikinė prietaisų skydelis su aiškiu ir lengvai suplanuotu mėlynu apšvietimu turinčiu daugiafunkciu LCD ekranu pateikia visą svarbią informaciją: skaitmeninį spidometrą, skaitmeninį tachometrą, atstumo indikatorių, ridos indikatorių, pavarų perjungimo indikatorių, 2x4 / 4x4 pavaros indikatorių, aušinimo skysčio termometrą ir skaitmeninį kuro matavimo priemonę . Yra neutralios, tolimosios, kryptinės ir įspėjamosios lemputės, variklio indikatorius ir atbulinės eigos pavaros. 

 lcd-ekranas

Pilna įranga 

Nepaisant palankios kainos, Linhai M550L EFI 4x4 siūlo daug standartinės įrangos. Tai apima didžiulį priekinį rėmą, galinį bagažinę, dizaino aliu ratus su firminėmis padangomis, patikima elektrine gervė su 3000 lib. Traukimo jėga ir nuotoliniu valdymu, vilkimo įranga, svirtimi ir rankomis, dizaino galinio vaizdo veidrodžiai, LED dienos šviesos žibintai, šviesos diodų blinkeriai ir LED užpakaliniai žibintai, projektoriaus žibintai, USB lizdas, 12V lizdas ir praktinė akustinė signalizacija, skirta blinkeriams ir atbulinės eigos pavaroms. 

gerve

Engine

Type:SOHC single injection single-cylinder with DELPHI fuel injection
Volume:493 cm 3
Ignition:ECU
Cooling:liquid + electric fan

Drive system

Drive:2x4 / 4x4, electrically switchable
Transmission:automatic - CVT variable return, L / H / N / R
Power Transfer:front and rear lockable differential

Chassis

Suspension Front:independent, McPherson
Rear Suspension:IRS - Independent Double A-Arm
Front Suspension:hydraulic shock absorbers with adjustable spring preload
Suspension rear:hydraulic shock absorbers with adjustable spring preload
Front brakes:2x hydraulic disc
Rear brakes:1x hydraulic disc + parking brake
Tire Front:AT25 x 8 - 12
Rear Tires:AT25 x 10-12

Dimensions and weights

Total length:2175 mm
Total width: 1160 mm
Total height:1265 mm
Seat height: 900 mm
Light height: 253 mm
Wheelbase:1285 mm
Weight without filling: 371 kg
Load capacity / tractive force: 204kg / 200kg
Fuel tank: 14.5 L

Instruments and lighting

Display:                     

digital multifunction display with tachometer, speedometer, maximum engine speed, maximum speed, average speed, 2 daily distance counters, total mileage meter, hourly hourly counter, total hour meter, fuel gauge, diagnostic fault code, onboard clock

Indicators:

4x4 drive, gear shift, engine overheat, engine oil, direction indicators, illumination

Lighting:

projector headlights, LED daytime running lights, LED blinkers, tail and brake lights

Gear

Electrically-attributable 2x4 / 4x4 drive with two electrically operated differential, massive front protection frame, steel rear carrier, design alloy wheels with branded Sun-F tires, electric winch with 3000lbs pulling power and remote control, towing device, lever covers, LED light for daylight, double projector headlamps, LED rear / brake / directional lights, acoustic signaling of blinkers, storage space under the rear carrier, USB socket

Legislation and approval

Approvals for road traffic:yes (driving license of group B - car)